3099-16-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN602B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3099-16-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,126" (3,20mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
26/0,0100"
Parametry znamionowe
Typ UL 3099
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 100'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 16AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG BLU 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 100'
W magazynie: 2
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 500'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 250'
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLK 50'
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLK 25'