Ilustracja dla 21458-24-2-0500-0104-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
21458-24-2-0500-0104-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-21458-24-2-0500-0104-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
21458-24-2-0500-0104-1-TS
Opis
CABLE 2COND 24AWG BLK/RED FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Czarne, czerwone 24 AWG Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,114" (2,89mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Splot żyły
11/0,0063"
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0150" (0,381mm)