21458-18-2-0500-0104-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN170BR-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
21458-18-2-0500-0104-1-TS
Opis
CABLE 2COND 18AWG BLK/RED 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Czarne, czerwone 18 AWG 50,00' (15,24m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,153" (3,89mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Kolor płaszcza
Czarne, czerwone
Typ kabla
Parametry znamionowe
Typ UL 21458
Liczba żył
2
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Splot żyły
34/0,0071"
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0150" (0,381mm)