1672-24-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN340W-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-24-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Białe 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 50'
W magazynie: 1
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'