1672-24-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN339B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-24-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Czarne 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 25'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'