1672-22-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN351Y-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-22-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Żółte 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
17/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 16
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
W magazynie: 15
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 20
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
W magazynie: 2485
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'