1672-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN349B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
17/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 16
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
W magazynie: 2
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK
W magazynie: 1375
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'