1672-18-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN372R-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-18-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czerwone 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,122" (3,10mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 13
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 50'
W magazynie: 3
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG RED
W magazynie: 3495
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'