1569-26-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1569-26-1-0500-003-1-TS-ND
1175-1569-26-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-26-1-0500-003-1-TS
Opis
WIRE
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Żółte 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C