1569-24-1-0500-008-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN525A-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-24-1-0500-008-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V ORN 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Pomarańczowe 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,055" (1,40mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 37
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 21
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V ORN 25'