1569-24-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN523N-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-24-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Brązowe 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C