1430-26-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN478GY-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-26-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG GRN/YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Zielone, żółte 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C