1430-24-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN482R-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-24-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Czerwone 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,055" (1,40mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 14
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'