1430-24-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN481Y-500-ND
1175-1430-24-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-24-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Żółte 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,055" (1,40mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
11/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
W magazynie: 8845
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
W magazynie: 3000
HOOK-UP STRND 24AWG RED
HOOK-UP STRND 24AWG BLUE
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 500'
W magazynie: 8
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 13
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'