1430-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN502R-500-ND
1175-1430-20-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
21/0,0071"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 995 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 500'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 20AWG WHITE
W magazynie: 6500
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
W magazynie: 4500
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
HOOK-UP STRND 20AWG BROWN
W magazynie: 475
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'