Ilustracja dla 1430-16-1-0500-011-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1430-16-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1430-16-1-0500-011-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-16-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG GRN/YEL FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Zielone, żółte 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
26/0,0100"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)