1430-16-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN634Y-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-16-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG 300V YEL 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Żółte 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
26/0,0100"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 18
HOOK-UP STRND 16AWG 300V RED 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 29
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 9
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG YEL FOOT
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG 300V YEL 50'