1430-16-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN633W-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-16-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 250'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Białe 300V 250,0' (76,2m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
250,0' (76,2m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
26/0,0100"
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 250'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 250'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 16AWG RED 250'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG BLU 250'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 250'
W magazynie: 6
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE
W magazynie: 5000
HOOK-UP STRND 16AWG 300V WHT 25'