1426-10-1-250-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1426-10-1-250-002-1-TS-ND
1175-1426-10-1-250-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1426-10-1-250-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 10AWG WHT METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 AWG Podłączenie Przewód 105/0,0100" Białe 600V 820,2' (250,0m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,185" (4,70mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
820,2' (250,0m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 1426
Splot żyły
105/0,0100"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 731 Metry
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za metr)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Szpula
Kolor alternatywny
HOOK-UP 10AWG 600V RED 820.2'
W magazynie: 0
HOOK-UP 10AWG 600V GREEN 820.2'