1332-22-1-0500-007-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1332-22-1-0500-007-1-S-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-22-1-0500-007-1-S
Opis
UL1332, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0063" Zielone 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C