1332-22-1-0500-005-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1332-22-1-0500-005-1-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-22-1-0500-005-1-S
Opis
UL1332, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0063" Niebieskie 300V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C