1332-22-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN111R-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-22-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0063" Czerwone 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
1332-22-1-0500-004-1-SCNC Tech5651175-1332-22-1-0500-004-1-S-DS-ND3,34000 złMFR Recommended
1332-22-1-0500-004-1-SCNC Tech41175-1332-22-1-0500-004-1-S-ND513,13000 złMFR Recommended
W magazynie: 4
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 22AWG RED FOOT
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'