1332-22-1-0500-001-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1332-22-1-0500-001-1-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-22-1-0500-001-1-S
Opis
UL1332, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0063" Czarne 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C