1332-10-1-0100-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1332-10-1-0100-001-1-TS-ND
1175-1332-10-1-0100-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-10-1-0100-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 10AWG BLK FEET
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 AWG Podłączenie Przewód 41/0,0159" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,145" (3,68mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C