1330-26-1-0500-003-1-TS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 6
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 990
Arkusz danych
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Żółte 600V 500,0' (152,4m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1330-26-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
1330-26-1-0500-003-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-26-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG YEL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Średnica płaszcza (izolacji)
0,061" (1,55mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C