1330-24-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN115G-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-24-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0047" Zielone 600V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,065" (1,65mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C