1330-24-1-0500-002-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1330-24-1-0500-002-1-S-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-24-1-0500-002-1-S
Opis
UL1330, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0047" Białe 600V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Średnica płaszcza (izolacji)
0,065" (1,65mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C