1330-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN107W-500-ND
1175-1330-22-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0100" Białe 600V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C