1330-22-1-0500-002-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1330-22-1-0500-002-1-S-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-22-1-0500-002-1-S
Opis
UL1330, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0100" Białe 600V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C