Produkt 1330-22-1-0500-001-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 9
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 630
Arkusz danych
22 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0100" Czarne 600V 50,00' (15,24m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1330-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN107B-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C