1330-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN106R-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG RED 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0126" Czerwone 600V 25,00' (7,62m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,081" (2,06mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C