1330-20-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN106B-500-ND
1175-1330-20-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-20-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0126" Czarne 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,081" (2,06mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C