1330-16-1-0500-001-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1330-16-1-0500-001-1-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-16-1-0500-001-1-S
Opis
UL1330, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 29/0,0114" Czarne 600V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,100" (2,54mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
200°C