1330-12-1-0100-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1330-12-1-0100-001-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-12-1-0100-001-1-TS
Opis
UL1330, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0185" Czarne 600V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,134" (3,40mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
200°C