11072M-12-2-1-1
11072M-12-2-1-1
11072M-12-2-1-1
Numer produktu DigiKey
1175-11072M-12-2-1-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
11072M-12-2-1-1
Opis
CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Wykończenie obudowy
Nikiel
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Taca
Kolor
Srebro
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
12
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
M12-12
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie znamionowe
30V
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-40°C - 100°C