11047-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN150W-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
11047-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Białe 600V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,009" (0,23mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C