10982-20-1-2000-001-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-2665-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
10982-20-1-2000-001-1-TD
Opis
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 10'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód Drut Czarne 300V 10,00' (3,05m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
10,00' (3,05m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 33
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V GRN 10'
W magazynie: 3
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V WHT 10'
W magazynie: 1
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V RED 10'
W magazynie: 5
Długość alternatywna
HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK
W magazynie: 0
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 5'
W magazynie: 26
HOOK-UP SOLID 20AWG BLK 100'
W magazynie: 17
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 50'