10981-22-1-2000-004-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-10981-22-1-2000-004-1-TD-ND
1175-10981-22-1-2000-004-1-TD-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10981-22-1-2000-004-1-TD
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód Drut Czerwone 300V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,044" (1,12mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,009" (0,23mm)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
80°C