10368-30-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN380W-500-ND
1175-10368-30-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-30-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 30AWG WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0039"
Parametry znamionowe
Typ UL 10368
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2 998 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 30AWG BLK 500'
W magazynie: 51
HOOK-UP STRND 30AWG YEL 500'
W magazynie: 19500
HOOK-UP STRND 30AWG RED 500'
W magazynie: 14
HOOK-UP STRND 30AWG BLU 500'
W magazynie: 4500
HOOK-UP STRND 30AWG BROWN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 30AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 30AWG 300V WHT 25'