10368-30-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN379B-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-30-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BLK 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Czarne 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0039"
Parametry znamionowe
Typ UL 10368
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 30AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 30AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 14
HOOK-UP STRND 30AWG 300V RED 50'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BRN 50'
W magazynie: 5
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BLK 25'