10368-26-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN401Y-500-ND
1175-10368-26-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-26-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Żółte 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,041" (1,04mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 10368
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 993 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 500'
W magazynie: 35
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 500'
W magazynie: 14
HOOK-UP STRND 26AWG RED
W magazynie: 8845
HOOK-UP STRND 26AWG BLUE
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 26AWG BROWN
W magazynie: 3960
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 26AWG 300V YEL 50'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V YEL 25'