10368-26-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN399B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-26-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Czarne 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,041" (1,04mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 10368
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 26AWG 300V RED 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLU 25'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BRN 25'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 26AWG BLK FOOT
W magazynie: 930
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLK 50'