1015-22-1-2000-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1015-22-1-2000-004-1-TS-ND
1175-1015-22-1-2000-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1015-22-1-2000-004-1-TS
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Czerwone 600V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,094" (2,38mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
2000,0' (609,6m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C