1007-24-1-2000-001-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-1007-24-1-2000-001-1-TD-ND
1175-1007-24-1-2000-001-1-TD-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1007-24-1-2000-001-1-TD
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód Drut Czarne 300V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,053" (1,35mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
2000,0' (609,6m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
80°C