1007-22-1-2000-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1007-22-1-2000-001-1-TS-ND
1175-1007-22-1-2000-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1007-22-1-2000-001-1-TS
Opis
WIRE 22AWG BLK STRAND FEET
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Czarne 300V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
2000,0' (609,6m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
80°C