10064-32-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN567R-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-32-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0031" Czerwone 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0031"
Parametry znamionowe
Typ UL 10064
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 13
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 500'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 500'
W magazynie: 24
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLUE
W magazynie: 11910
HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 500'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GREEN
W magazynie: 5962
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 100'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 50'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 25'