10064-30-1-0500-008-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-10064-30-1-0500-008-1-TS-ND
1175-10064-30-1-0500-008-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-30-1-0500-008-1-TS
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Pomarańczowe 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,019" (0,50mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,004" (0,09mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C