10064-24-1-0500-008-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-10064-24-1-0500-008-1-TS-ND
1175-10064-24-1-0500-008-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-24-1-0500-008-1-TS
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0079" Pomarańczowe 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,031" (0,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,004" (0,09mm)
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0079"
Parametry znamionowe
Typ UL 10064
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6 584 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
WIRE
W magazynie: 5889
W magazynie: 5411
HOOK-UP STRND 24AWG 30V BRN FEET
HOOK-UP STRND 24AWG 30V BLK FEET
HOOK-UP STRND 24AWG 30V RED FEET