ST10.0LF100Q
Numer produktu DigiKey
2449-ST10.0LF100Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST10.0LF100Q
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Otwór przelotowy
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
10,00mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Zbiorcze
Obrys
7,20mm x 7,20mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
100gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 48V=
Materiał aktuatora
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ aktuatora
Standard
Skok przełącznika
0,45mm