RN127TDWCB24
Numer produktu DigiKey
2449-RN127TDWCB24-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN127TDWCB24
Opis
SWITCH ROCKER SPST 20A 250VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPST 20A (~) 125 V Montaż panelowy, zatrzask
Kategoria
Kolor - aktuator/kołpak
Niebieskie
Prod.
Oznaczenie aktuatora
O -
Seria
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie
Opakowanie
Torba
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V=
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Stopień ochrony
IP40
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 30,10mm x 11,10mm
Funkcja przełącznika
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V